Hakkımızda

Çay Kazanı Al ailesi olarak 20 yıl önce; çay kazanı sektörüne yön vermek, müşterilere kaliteli ve uygun fiyatlı çay kazanı üretmek amacıyla araştırma ve geliştirme faaliyetleri yürüttük. AR-GE faaliyetlerimizin sonucu, kurucularımızın sahip olduğu vizyon, misyon ve çay kazanı üretim tecrübesi ile birlikte Şelaledem markasını İzmir'de ortaya çıkarttık.

Kurulduğumuz yıldan bugüne kadar kalite anlayışımızdan ödün vermeden üretimimizi sürdürdük ve ilerlediğimiz yolda her geçen gün gücümüzü ve istikrarımızı koruyarak çay kazanı sektöründe lider konuma geldik. Çay kazanı üretim faaliyetlerimize başladığımız ilk günkü heyecanımızı yitirmeyip hala aynı heyecanla ve çabayla üretim yapmaktayız.

Günümüzde ülkemizin en batısından en doğusuna, kuzeyinden güneyine 81 il geneline yayılmış geniş servis ve satış ağı sayesinde bir çok iş yerine, kafelere ve çay ocaklarına ücretsiz keşif ve montaj hizmetlerimiz ile Şelaledem marka çay kazanı desteği ve kurulumunu tamamladık.

Çay kazanı üretimine yeni bir soluk getiriyoruz..

Geleneksel üretimden sıyrılıp yenilikçi bakış açısıyla tam otomatik, elektrikli ve doğalgaz uyumlu akıllı çay kazanı üretimi yapmaktayız. Çay kazanlarımıza günümüzün yüksek teknolojisini uyarlayıp kullanıcının konforunu düşünen aynı zamanda inovatif fikirlere önem veren bir üretim politikası izlemekteyiz.

Geniş servis ağı sayesinde hızlı teknik destek imkanı

Diğer çay kazanı üretimi yapan imalathanelerden sıyrılıp öne çıkmamızı sağlayan en önemli unsur; servis noktalarımızın geniş olması ve hızlı teknik destek sağlayabilmemizdir. Satış öncesi ve sonrası müşterimizin yanında olup tüm sorunlarına en uygun ve en ekonomik çözümü getirmekteyiz. Müşterilerimizin tarafından doğru, güvenilir, istikrarlı ve sevgiyle anılan bir kurum olmak vizyonumuzdur bu yüzden müşterilerimizin mutluluğu önceliğimiz.

Sizde müşterilerinize en iyi demi almış ve lezzetli çayın tadını sunmak için şelaledem çay kazanlarını tercih edebilirsiniz..

Milyonlarca bardak çayın çay kazanlarımızdan çıkmasının bizlere verdiği gurur ile çay kazanı sektörünün lider markası olmasının verdiği sorumluluğun bilincinde emin adımlarla daha iyi ve ekonomik çay kazanı üretimi için sürekli çalışıyoruz.

Akıllı çay kazanlarımız; İşletmelere değer katar, kar üretir ve uzun yıllar sorunsuz hizmet eder. Doğru çay kazanında demlenmiş çay hijyenik ve sağlıklıdır.

İletişime geç