Çay Kazanı

Şelaledem çay kazanları ile işletmenizde kaliteli çay keyfini yaşayın

İzmir Çay Kazanı - Şelaledem Çay Kazanları

İzmir Çay Kazanı

Şelaledem çay kazanı ile firmanızda çayın lezzetine varabilir ve farkı görebilirsiniz. Ücretsiz keşif ile firmanıza uygun çay kazanını öğrenebilirsiniz. Yerinde teknik destek ve montaj hizmetlerimiz ile herhangi bir sorun yaşamadan çay kazanını temin edebilirsiniz. 100% Müşteri memnuniyeti sloganımızla sizlerin memnuniyeti önceliğimizdir.
En Uygun Fiyat Garantisi

Çay kazanı piyasasında bulunan çay kazanlarına göre daha fazla özellikli, daha fazla fonksiyonel çay kazanını en uygun fiyata satın alabilirsiniz. İyi fiyat ve kaliteli çay kazanı denilince akıllara ilk gelen firma Şelaledem çay kazanı olarak sizlere en uygun fiyatlı çay kazanlarını sunarak, hizmetimizde, kalitemizden ve satış sonrası destekten asla ödün vermeden yanınızda bulunmaktayız.

Size en uygun çay kazanını öğrenmek için bizimle hemen iletişime geçerek uygun fiyalar ile çay kazanı sahibi olabilirsiniz..

Şelaledem firması 100% Türk sermayesi ile İzmir'de kurulmuş ve yerli üretim yapmaktadır.


Ar-ge

İşinde uzman ekibimiz ile sizlere en iyi çay kazanı üretmek için gece gündür demeden çalışıyoruz. AR-GE ekibimiz çay kazanlarının daha tasarruflu olması için sürekli geliştirmeler yapmakta ve sizlerin daha kaliteli çay tüketmesini hedeflemektedir.

Çay kazanı üretiminde yüksek teknoloji imkanlarını kullanarak çok fonksiyonel otomatik çay kazanı sistemlerini geliştirmekteyiz.

Size özel üretilmiş çay kazanı
Şelaledem çay kazanı firması olarak özel tasarım çay kazanı üretimi yapmaktayız. Firmanıza özel proje çalışması yaparak ihtiyacınız doğrultusunda en uygun tasarımlı çay kazanını üretiyor ve ücretsiz montajını yapıyoruz.
Geniş servis ağı ile Türkiye geneli teknik servis

Eğer sizde Şelaledem çay kazanı satın aldıysanız ve müşterimiz olduysanız, teknik sorunları asla dert etmeyeceksiniz. Ürünümüzü satın alarak hem garanti haklarına hem de yerinde teknik destek, bakım gibi hizmetlerimizden yararlanacaksınız.

Satış öncesi ve sonrası Şelaledem çay kazanı olarak sizin yanınızdayız.

İnox Çay Kazanı - Şelaledem Çay Kazanları
Kalite politikamız ile müşterinin yanındayız
Kalite bizim için vazgeçilmez bir olgudur. Firmamızın kalite politikasının en temel unsuru, doğru ürünü doğru kalitede üretmek ve müşterimize sorunsuz teslim etmekdir. Çay kazanı teslim edildikten sonra ücretsiz kurulum ve sizin memnuniyetinizi olumu tutmak hedefimizdir.
Çay kazanı güvenliği

Çay kazanlarımızda güvenliği; Gaz güvenliği ve Elektrik güvenliği olarak iki başlık altında inceleyebiliriz.

Gaz Güvenliği: Emniyet ventili gaz musluğu kullanılarak, olası durumlarda brülördeki alevin sönmesi durumunda emniyetli ventil sistemi devreye girip gazın 30 saniye içerisinde kapanmasını sağlamaktadır.

Elektrik Güvenliği: Elektrik kompanentleri ve aksamı, kullanıcıları ve kazanızı koruyaracak şekilde dizayn edilmiştir.

Tasarruflu çay kazanı

Zaman Tasarrufu: Çay kazanlarımızda programlanabilme özelliği olduğundan dolayı kullanıcı sabahları çay kazanını açmaya kendisi gelmez, çay kazanı otomatik olarak gazını, elektriğini açar ve suyu belirlenen sıcaklığa çıkarır.

Yakıt Tasarrufu: Kullanılan ısı sensörü, izolasyon ve atık gazın etkin bir kullanımla suyun ısınmasına katkı sağlayacak şekilde tasarlanmasıyla %50'ye varan bir yakıt tasarrufu elde edilmiştir.

Program

Program Ayarı: Haftalık olarak programlanabilme özelliğine sahiptir. Bu programın içeriğinde; Kazanı istenilen saatlerde açma kapama su sıcaklığı ve elektrik kontrolü bulunmaktadır.

Ergonomi

Ergonomik Tasarım: Çay kazanlarımızın insanların kullanımına uygun hale getirilmesi için etkin çalışmalar AR-GE çalışmaları yaptık. Bu çalışmalar sonucunda çay kazanı üzerinde, alan tasarrufu ve kullanım kolaylığı oluşturduk. Kullanıcılarımız çay kazanlarımızın bu özelliklerinden faydalanmaktadır.

Kullanım

Kolay Kullanım: Çay kazanlarımızın programlama özelliği sayesinde kullanıcılar zamandan, su haznesinin temizliğinin kolay yapılmasından dolayı işgücünden tasarruf sağlarlar.

Çeşitlilik

Geniş Ürün Yelpazesi: Ürünlerimizin dış kaplaması 3 çeşitden oluşmaktadır. İşlemeli bakır kaplama, inoks (paslanmaz) kaplama, statik boyalı kaplama şeklindedir. Kazanalrımızın 2 demlikten 6 demliğe kadar ebatları bulunmaktadır.

Servis

Etkin Servis Desteği: Mesai saatleri kapsamında, 24 saat içerisinde yetkili servis personelimiz tarafından servis hizmeti yerinde verilmektedir. Eğer yerinde müdahale mümkün değilse, ürün bakım için servis noktasına götürülür.

İletişime geç